GEORGIANA: Vino în backstage cu Mickey Rourke!

O conjunctură fericită m-a adus aproape de un eveniment special care se petrece în această lună în orașul nostru. Oradea este contextul pentru filmările unei pelicule care îl are ca regizor și scenarist pe preotul orădean Ciprian Mega, film ai cărui protagoniști include nume celebre, precum Mickey Rourke și fiul lui Alain Delon, Anthony Delon.

În ce mă privește, prin intermediul profesorul meu de pian, Andrei Cozma, am ajuns să am această oportunitate întrucât și el face parte din echipă. În această calitate, am primit sarcina de a strânge cât mai mulți voluntari pentru câteva secvențe a filmului, unde este nevoie de 600 de persoane. 

Ca atare, îi invit pe toți tinerii care ne citesc, elevi sau nu la colegiul nostru, copii sau adulți, dacă doresc acest lucru și au acceptul părinților (cei care sunt minori), să își confirme această înscriere printr-un mesaj pe Instagram la
@_georgiiiiii 

Filmarea va avea loc în după-amiaza zilei de luni, 13 februarie, între orele 14:00-20:00, la Teatrul Regina Maria.

Deadline înscrieri: sâmbătă, 11 februarie, ora 15:00

Atenție! Locuri limitate! Grăbește-te să îți rezervi locul!

Hai în echipa unui film internațional!

Sursă imagine: ebihoreanul.ro

Citiți un reportaj în exclusivitate pe această temă în eBihoreanul, realizat de Dan Simai!

GEORGIANA CABA

GEORGIANA CABA

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: